ESDA8P30-1T2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA8P30-1T2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESDA8P30-1T2
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu SMALL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
Arkusze danych: ESDA8P30-1T2.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESDA8P30-1T2
Part Number ESDA8P30-1T2 Producent STMicroelectronics
Opis SMALL TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 717136 pcs Arkusz danych ESDA8P30-1T2.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 6.3V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 12V
Napięcie - podziały (min) 6.9V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SOD-882T
Seria ESDA Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 300W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SOD-882 Inne nazwy 497-18041-1
temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 30A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość -