ESDA6V1SC6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ESDA6V1SC6
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 5.25V SOT23-6
Arkusze danych: ESDA6V1SC6.pdf
3000 pcs
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ESDA6V1SC6
Part Number ESDA6V1SC6 Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.25V SOT23-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 293098 pcs Arkusz danych ESDA6V1SC6.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 5.25V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp -
Napięcie - podziały (min) 6.1V Kanały jednokierunkowe 4
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-6
Seria ESDA, TRANSIL™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 400W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOT-23-6 Inne nazwy 497-6637-2
ESDA6V1SC6-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TA) Rodzaj mocowania Surface Mount