BZW50-180
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-180 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZW50-180
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 180V 410V R-6
Arkusze danych: BZW50-180.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZW50-180
Part Number BZW50-180 Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 180V 410V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32947 pcs Arkusz danych BZW50-180.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 180V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 410V
Napięcie - podziały (min) 200V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria BZW50, TRANSIL™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case R6, Axial Inne nazwy 497-6628-1
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 146A (8/20µs)
Pojemność @ Częstotliwość 1500pF @ 1MHz Podstawowy numer części BZW50
Aplikacje General Purpose
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BZW50-150RL
BZW50-150RL
Producenci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 150V 343V R-6
Na stanie: 56327 pcs
Pobieranie: BZW50-150RL.pdf
RFQ
BZW50-180B
BZW50-180B
Producenci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 180V 410V R-6