BZW50-100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BZW50-100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BZW50-100
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TVS DIODE 100V 228V R-6
Arkusze danych: BZW50-100.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BZW50-100
Part Number BZW50-100 Producent STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 100V 228V R-6 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32338 pcs Arkusz danych BZW50-100.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 100V Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 228V
Napięcie - podziały (min) 111V Kanały jednokierunkowe 1
Rodzaj Zener Dostawca urządzeń Pakiet R-6
Seria BZW50, TRANSIL™ Ochrona linii zasilających No
Moc - Peak Pulse 5000W (5kW) Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case R6, Axial Inne nazwy 497-12474-1
BZW50100
temperatura robocza - Rodzaj mocowania Through Hole
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 263A (8/20µs) Pojemność @ Częstotliwość 2300pF @ 1MHz