BYT12PI-1000RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT12PI-1000RG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BYT12PI-1000RG
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Arkusze danych: BYT12PI-1000RG.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BYT12PI-1000RG
Part Number BYT12PI-1000RG Producent STMicroelectronics
Opis DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33726 pcs Arkusz danych BYT12PI-1000RG.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1.9V @ 12A Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 1000V
Dostawca urządzeń Pakiet TO220AC Isolated Prędkość Fast Recovery = 200mA (Io)
Seria - Odwrócona Recovery Time (TRR) 155ns
Opakowania Tube Package / Case TO-220-2 Isolated Tab
Inne nazwy 497-4810-5 Temperatura pracy - złącze -40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Standard
szczegółowy opis Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 50µA @ 1000V
Obecny - Średnia Spirytus (Io) 12A Pojemność @ VR F -