BTB26-600BRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB26-600BRG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BTB26-600BRG
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TRIAC 600V 25A TOP3
Arkusze danych: BTB26-600BRG.pdf
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BTB26-600BRG
Part Number BTB26-600BRG Producent STMicroelectronics
Opis TRIAC 600V 25A TOP3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45710 pcs Arkusz danych BTB26-600BRG.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 600V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Standard Dostawca urządzeń Pakiet TOP3
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TOP-3 Inne nazwy 497-3398-5
BTB26600BRG
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
szczegółowy opis TRIAC Standard 600V 25A Through Hole TOP3 Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 25A
Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 250A, 260A Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 80mA
Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 50mA Konfiguracja Single