BTA08-600SWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTA08-600SWRG Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BTA08-600SWRG
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB
Arkusze danych: BTA08-600SWRG.pdf
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BTA08-600SWRG
Part Number BTA08-600SWRG Producent STMicroelectronics
Opis TRIAC SENS GATE 600V 8A TO220AB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 92698 pcs Arkusz danych BTA08-600SWRG.pdf
Napięcie - Stan Wyłączony 600V Napięcie - Brama wyzwalania (VGT) (maks) 1.3V
triaka Logic - Sensitive Gate Dostawca urządzeń Pakiet TO-220AB
Seria - Opakowania Tube
Package / Case TO-220-3 Inne nazwy 497-6665-5
BTA08-600SWRG-ND
BTA08600SWRG
temperatura robocza -40°C ~ 150°C (TJ) Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 23 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 8A Through Hole TO-220AB
Obecny - Na członkowskim (IT (RMS)) (max) 8A Obecny -. Non Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 80A, 84A
Obecny - trzymaj (Ih) (maks) 15mA Obecny - Brama wyzwalania (IGT) (maks) 10mA