BAS70FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70FILM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BAS70FILM
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3
Arkusze danych: BAS70FILM.pdf
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BAS70FILM
Part Number BAS70FILM Producent STMicroelectronics
Opis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 137907 pcs Arkusz danych BAS70FILM.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 15mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 70V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-3 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria - Opakowania Original-Reel®
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Inne nazwy 497-5694-6
Temperatura pracy - złącze 150°C (Max) Rodzaj mocowania Surface Mount
Typ diody Schottky szczegółowy opis Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-23-3
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 70V Obecny - Średnia Spirytus (Io) 70mA (DC)
Pojemność @ VR F 2pF @ 0V, 1MHz Podstawowy numer części BAS70