BAS70-04WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-04WFILM Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: BAS70-04WFILM
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Arkusze danych: BAS70-04WFILM.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje BAS70-04WFILM
Part Number BAS70-04WFILM Producent STMicroelectronics
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 671885 pcs Arkusz danych BAS70-04WFILM.pdf
Napięcie - Forward (VF) (Max) @ Jeśli 1V @ 15mA Napięcie - DC Rewers (VR) (maks) 70V
Dostawca urządzeń Pakiet SOT-323 Prędkość Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Seria - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case SC-70, SOT-323 Inne nazwy 497-7158-1
Temperatura pracy - złącze 150°C (Max) Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ diody Schottky
Diode Configuration 1 Pair Series Connection szczegółowy opis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Obecny - Reverse Przeciek @ Vr 10µA @ 70V Obecny - Średnia Spirytus (Io) (za Diode) 70mA (DC)
Podstawowy numer części BAS70-04W
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
BAS70-04W,115
BAS70-04W,115
Producenci: Nexperia
Opis: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323