74V2G126STR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
74V2G126STR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 74V2G126STR
Producent / marka: STMicroelectronics
Opis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8
Arkusze danych: 74V2G126STR.pdf
6000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 74V2G126STR
Part Number 74V2G126STR Producent STMicroelectronics
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V SOT23-8 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 374007 pcs Arkusz danych 74V2G126STR.pdf
Napięcie - Dostawa 2 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet SOT-23-8
Seria 74V Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case SOT-23-8 Typ wyjścia 3-State
Inne nazwy 497-1305-2 temperatura robocza -55°C ~ 125°C (TA)
Ilość elementów 2 Ilość bitów na element 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Logic Type Buffer, Non-Inverting Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
High Output, Niska - Bieżąca 8mA, 8mA Podstawowy numer części 74V2G126