MG-5000-B-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MG-5000-B-MD-R
Producent / marka: SSI Technologies, Inc.
Opis produktu SENSOR 5000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT
Arkusze danych: MG-5000-B-MD-R.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 572 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MG-5000-B-MD-R
Part Number MG-5000-B-MD-R Producent SSI Technologies, Inc.
Opis SENSOR 5000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 572 pcs Arkusz danych MG-5000-B-MD-R.pdf
Napięcie - Dostawa 12V Termination Style -
Dostawca urządzeń Pakiet MediaGauge Seria MG-MD
Pressure Type Vented Gauge Styl portów Threaded
Port Rozmiar Male - 1/8" (3.18mm) NPT Package / Case Module Box with Display
Typ wyjścia Wheatstone Bridge Wydajność 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Inne nazwy MG-5000-B-MD
MG-5000-B-MD-ND
temperatura robocza -10°C ~ 60°C
Ciśnienie robocze 5000 PSI (34473.79 kPa) Maksymalne ciśnienie 15000 PSI (103421.36 kPa)
cechy Temperature Compensated szczegółowy opis Pressure Sensor 5000 PSI (34473.79 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
Precyzja ±0.25%