MG-2000-B-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MG-2000-B-MD-R
Producent / marka: SSI Technologies, Inc.
Opis produktu SENSOR 2000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT
Arkusze danych: MG-2000-B-MD-R.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 506 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 506 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MG-2000-B-MD-R
Part Number MG-2000-B-MD-R Producent SSI Technologies, Inc.
Opis SENSOR 2000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 506 pcs Arkusz danych MG-2000-B-MD-R.pdf
Napięcie - Dostawa 12V Termination Style -
Dostawca urządzeń Pakiet MediaGauge Seria MG-MD
Pressure Type Vented Gauge Styl portów Threaded
Port Rozmiar Male - 1/8" (3.18mm) NPT Package / Case Module Box with Display
Typ wyjścia Wheatstone Bridge Wydajność 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Inne nazwy MG-2000-B-MD
MG-2000-B-MD-ND
temperatura robocza -10°C ~ 60°C
Ciśnienie robocze 2000 PSI (13789.51 kPa) Maksymalne ciśnienie 6000 PSI (41368.54 kPa)
cechy Temperature Compensated szczegółowy opis Pressure Sensor 2000 PSI (13789.51 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display
Precyzja ±0.25%