SMBJ13HE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ13HE3/52 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBJ13HE3/52
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB
Arkusze danych: SMBJ13HE3/52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBJ13HE3/52
Part Number SMBJ13HE3/52 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4740 pcs Arkusz danych SMBJ13HE3/52.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 14.4V
Napięcie - podziały (min) 13V Napięcie - Podział DO-214AA (SMBJ)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 600W Moc - Peak Pulse 25.2A
Polaryzacja DO-214AA, SMB temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SMBJ13HE3/52 Opis TVS DIODE 13VWM 23.8VC SMB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 23.8V Pojemność @ Częstotliwość -