SMBG30HE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG30HE3/52 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBG30HE3/52
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 30VWM 53.5VC SMB
Arkusze danych: SMBG30HE3/52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBG30HE3/52
Part Number SMBG30HE3/52 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 30VWM 53.5VC SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4210 pcs Arkusz danych SMBG30HE3/52.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 33.3V
Napięcie - podziały (min) 30V Napięcie - Podział DO-215AA (SMBG)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 600W Moc - Peak Pulse 11.2A
Polaryzacja DO-215AA, SMB Gull Wing temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SMBG30HE3/52 Opis TVS DIODE 30VWM 53.5VC SMB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 53.5V Pojemność @ Częstotliwość -