SMBG14-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG14-E3/52 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SMBG14-E3/52
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMB
Arkusze danych: SMBG14-E3/52.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SMBG14-E3/52
Part Number SMBG14-E3/52 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMB Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5497 pcs Arkusz danych SMBG14-E3/52.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 15.6V
Napięcie - podziały (min) 14V Napięcie - Podział DO-215AA (SMBG)
Rodzaj Zener Seria TransZorb®
Stan RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 600W Moc - Peak Pulse 23.3A
Polaryzacja DO-215AA, SMB Gull Wing temperatura robocza -55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SMBG14-E3/52 Opis TVS DIODE 14VWM 25.8VC SMB
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 25.8V Pojemność @ Częstotliwość -