WFM80-60P321
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WFM80-60P321
Producent / marka: SICK
Opis produktu FORK SENSOR WFM SERIES
Arkusze danych:
Stan magazynowy 599 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WFM80-60P321
Part Number WFM80-60P321 Producent SICK
Opis FORK SENSOR WFM SERIES Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 599 pcs Arkusz danych
Seria WFM Metoda pomiaru Optical Flag
Zasięg 3.150" (80mm) Czas odpowiedzi 125µs
Package / Case Module, Connector Konfiguracja wyjściowa PNP
Inne nazwy 6037828 temperatura robocza -10°C ~ 60°C (TA)
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
szczegółowy opis Optical Sensor Optical Flag 3.150" (80mm) PNP Module, Connector