WF80-40B410
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WF80-40B410
Producent / marka: SICK
Opis produktu MANUAL PNP/NPN 80 MM
Arkusze danych:
Stan magazynowy 315 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WF80-40B410
Part Number WF80-40B410 Producent SICK
Opis MANUAL PNP/NPN 80 MM Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 315 pcs Arkusz danych
Seria WF Metoda pomiaru Optical Flag
Zasięg 3.150" (80mm) Czas odpowiedzi 100µs
Package / Case Module, Connector Konfiguracja wyjściowa PNP/NPN
Inne nazwy 6028433 temperatura robocza -20°C ~ 60°C (TA)
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
szczegółowy opis Optical Sensor Optical Flag 3.150" (80mm) PNP/NPN Module, Connector
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
HOA0890-P51
HOA0890-P51
Producenci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SENSOR PHOTOTRANS OUT SLOTTED
Na stanie: 5142 pcs
Pobieranie: HOA0890-P51.pdf
RFQ
OPB877N55
OPB877N55
Producenci: Optek Technology / TT Electronics
Opis: SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS C-MT
Na stanie: 39930 pcs
Pobieranie: OPB877N55.pdf
RFQ
OPB804
OPB804
Opis: SENS OPTO SLOT 3.94MM TRANS THRU