WF50-95B416
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: WF50-95B416
Producent / marka: SICK
Opis produktu TEACH PNP/NPN 50 MM
Arkusze danych:
Stan magazynowy 224 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 224 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje WF50-95B416
Part Number WF50-95B416 Producent SICK
Opis TEACH PNP/NPN 50 MM Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 224 pcs Arkusz danych
Seria WF Metoda pomiaru Optical Flag
Zasięg 1.969" (50mm) Czas odpowiedzi 100µs
Package / Case Module, Connector Konfiguracja wyjściowa PNP/NPN
Inne nazwy 6028468 temperatura robocza -20°C ~ 60°C (TA)
Rodzaj mocowania Chassis Mount Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks
szczegółowy opis Optical Sensor Optical Flag 1.969" (50mm) PNP/NPN Module, Connector