OD2-P30W04U2
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD2-P30W04U2
Producent / marka: SICK
Opis produktu SEN DISP 30MM +/- 4MM PNP
Arkusze danych:
Stan magazynowy 79 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD2-P30W04U2
Part Number OD2-P30W04U2 Producent SICK
Opis SEN DISP 30MM +/- 4MM PNP Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 79 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 12 ~ 24VDC Pole wizualne (min) -
Pole wizualne (maks.) - Rodzaj 2D Laser Displacement Sensor
Termination Style Cable Leads Seria OD Value
Typ czujnika - Częstotliwość skanowania -
Rozkład - Inne nazwy 6036579
temperatura robocza -10°C ~ 40°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks Źródło światła -
Odległość instalacji 26.0mm ~ 34.0mm Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof