OD2-N50W10IO
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OD2-N50W10IO
Producent / marka: SICK
Opis produktu SEN DISP 50MM +/- 10MM NPN
Arkusze danych:
Stan magazynowy 79 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 79 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OD2-N50W10IO
Part Number OD2-N50W10IO Producent SICK
Opis SEN DISP 50MM +/- 10MM NPN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 79 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 12 ~ 24VDC Pole wizualne (min) -
Pole wizualne (maks.) - Rodzaj 2D Laser Displacement Sensor
Termination Style Connector Seria OD Value
Typ czujnika - Częstotliwość skanowania -
Rozkład - Inne nazwy 6036590
OD2-N50W10C0
temperatura robocza -10°C ~ 40°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks Źródło światła -
Odległość instalacji 40.0mm ~ 60.0mm Stopień ochrony IP67 - Dust Tight, Waterproof