MPS-128TSNQ0
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MPS-128TSNQ0
Producent / marka: SICK
Opis produktu SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN
Arkusze danych:
Stan magazynowy 255 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 255 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MPS-128TSNQ0
Part Number MPS-128TSNQ0 Producent SICK
Opis SENSOR LIN 128MM CBL W/CONN Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 255 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 15 V ~ 30 V Termination Style Cable with Connector
Technologia LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Dostawca urządzeń Pakiet -
Seria - Kąt obrotu - elektryczny, mechaniczny -
Tolerancja rezystancji - Opakowania Bulk
Package / Case Module Sygnał wyjściowy -
Wydajność - Inne nazwy 1066719
temperatura robocza -20°C ~ 70°C (TA) Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks Liniowość -
Zakres liniowy 0 ~ 128.00mm (5.04") Do pomiaru Linear Position