MLSE-0500A2NP0
SICKSICK
MLSE-0500A2NP0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MLSE-0500A2NP0
Producent / marka: SICK
Opis produktu AGV SENSOR MLS 500MM
Arkusze danych: MLSE-0500A2NP0.pdf
Stan magazynowy 59 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 59 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MLSE-0500A2NP0
Part Number MLSE-0500A2NP0 Producent SICK
Opis AGV SENSOR MLS 500MM Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 59 pcs Arkusz danych MLSE-0500A2NP0.pdf
Napięcie - Dostawa 9 V ~ 30 V Seria MLS
Metoda pomiaru - Zasięg -
Czas odpowiedzi - Konfiguracja wyjściowa -
Inne nazwy 1090690
temperatura robocza -20°C ~ 70°C
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Źródło światła -
Stopień ochrony IP65, IP67, IP68 Metoda połączenia Cable with Connector
Długość kabla 11.8" (300.00mm) Typ regulacji -