LFP1000-A4NMB
SICKSICK
SICK
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LFP1000-A4NMB
Producent / marka: SICK
Opis produktu SEN LVL LFP CUBIC G 3/4
Arkusze danych:
Stan magazynowy 168 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LFP1000-A4NMB
Part Number LFP1000-A4NMB Producent SICK
Opis SEN LVL LFP CUBIC G 3/4 Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 168 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa 12 V ~ 30 V Seria -
Typ wyjścia NPN / PNP Inne nazwy 1057081
temperatura robocza -20°C ~ 60°C (TA) Rodzaj mocowania Cable
Standardowy czas oczekiwania producenta 3 Weeks szczegółowy opis Liquid Level Sensor Amplifier Cable
Obecny - Dostawa 100mA Amplifier Type Liquid Level