D3410.2514.25
SCSSCS
D3410.2514.25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D3410.2514.25
Producent / marka: SCS
Opis produktu BAG MOISTURE BARR 14.25"X10.25"
Arkusze danych: 1.D3410.2514.25.pdf2.D3410.2514.25.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D3410.2514.25
Part Number D3410.2514.25 Producent SCS
Opis BAG MOISTURE BARR 14.25"X10.25" Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64699 pcs Arkusz danych 1.D3410.2514.25.pdf2.D3410.2514.25.pdf
Szerokość - Wewnątrz 10.25" (260.4mm) Rodzaj Moisture Barrier Bag
Grubość 4.0 mil (101.6 microns) Wytrzymałość 6000 psi
Static Discharge Ekranowanie <10nJ Seria Dri-Shield® 3400
Warstwa metalowa In Standardowy czas oczekiwania producenta 2 Weeks
Długość - Wewnątrz 14.25" (362mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant