SA51HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA51HE3/73 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SA51HE3/73
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 51VWM 91.1VC DO204AC
Arkusze danych: SA51HE3/73.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SA51HE3/73
Part Number SA51HE3/73 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 51VWM 91.1VC DO204AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5415 pcs Arkusz danych SA51HE3/73.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 56.7V
Napięcie - podziały (min) 51V Napięcie - Podział DO-204AC (DO-15)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 500W Moc - Peak Pulse 5.5A
Polaryzacja DO-204AC, DO-15, Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SA51HE3/73 Opis TVS DIODE 51VWM 91.1VC DO204AC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 91.1V Pojemność @ Częstotliwość -