SA16HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA16HE3/73 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SA16HE3/73
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO204AC
Arkusze danych: SA16HE3/73.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SA16HE3/73
Part Number SA16HE3/73 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO204AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5759 pcs Arkusz danych SA16HE3/73.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 17.8V
Napięcie - podziały (min) 16V Napięcie - Podział DO-204AC (DO-15)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 500W Moc - Peak Pulse 17.4A
Polaryzacja DO-204AC, DO-15, Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SA16HE3/73 Opis TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO204AC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 28.8V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SA170A
SA170A
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 170V 275V DO15