SA150HE3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA150HE3/73 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SA150HE3/73
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 150VWM 268VC DO204AC
Arkusze danych: SA150HE3/73.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SA150HE3/73
Part Number SA150HE3/73 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 150VWM 268VC DO204AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5966 pcs Arkusz danych SA150HE3/73.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 167V
Napięcie - podziały (min) 150V Napięcie - Podział DO-204AC (DO-15)
Rodzaj Zener Seria Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość Automotive
Ochrona linii zasilających 500W Moc - Peak Pulse 1.9A
Polaryzacja DO-204AC, DO-15, Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SA150HE3/73 Opis TVS DIODE 150VWM 268VC DO204AC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 268V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SA15A
SA15A
Producenci: ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 15VWM 24.4VC AXIAL
Na stanie: 4139 pcs
Pobieranie: SA15A.pdf
RFQ
SA150CAHR0G
SA150CAHR0G
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO204AC
Na stanie: 466395 pcs
Pobieranie: SA150CAHR0G.pdf
RFQ
SA15A A0G
SA15A A0G
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO204AC
Pobieranie: SA15A A0G.pdf
SA150CAHB0G
SA150CAHB0G
Pobieranie: SA150CAHB0G.pdf
SA15A R0G
SA15A R0G
Pobieranie: SA15A R0G.pdf
SA150CAHA0G
SA150CAHA0G
Pobieranie: SA150CAHA0G.pdf
SA150CAHE3/73
SA150CAHE3/73
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Pobieranie: SA150CAHE3/73.pdf
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Pobieranie: SA15A.pdf
SA150CAHE3/54
SA150CAHE3/54
Pobieranie: SA150CAHE3/54.pdf
SA150HE3/54
SA150HE3/54
Opis: TVS DIODE 150V 268V DO204AC
Pobieranie: SA150HE3/54.pdf
SA15A B0G
SA15A B0G
Pobieranie: SA15A B0G.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...