SA12-E3/73
Vishay Semiconductor Diodes Division
SA12-E3/73 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SA12-E3/73
Producent / marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis produktu TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC
Arkusze danych: SA12-E3/73.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje SA12-E3/73
Part Number SA12-E3/73 Producent Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4268 pcs Arkusz danych SA12-E3/73.pdf
Napięcie - Reverse patowa (typ) 1 Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp 13.3V
Napięcie - podziały (min) 12V Napięcie - Podział DO-204AC (DO-15)
Rodzaj Zener Seria TransZorb®
Stan RoHS Tape & Box (TB) Ripple Current - niska częstotliwość General Purpose
Ochrona linii zasilających 500W Moc - Peak Pulse 22.7A
Polaryzacja DO-204AC, DO-15, Axial temperatura robocza -55°C ~ 175°C (TJ)
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Numer części producenta SA12-E3/73 Opis TVS DIODE 12VWM 22VC DO204AC
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs) 22V Pojemność @ Częstotliwość -
Kanały dwukierunkowe No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
SA12
SA12
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 12V 20.9V DO204AC
Na stanie: 386464 pcs
Pobieranie: SA12.pdf
RFQ
SA120A B0G
SA120A B0G
Producenci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO204AC
Na stanie: 433175 pcs
Pobieranie: SA120A B0G.pdf
RFQ
SA120
SA120
Opis: TVS DIODE 120V 202.65V DO204AC
Pobieranie: SA120.pdf
Producenci: Apex Microtechnology
Opis: IC MOTOR DRIVER PAR 12DIP
Na stanie: 171 pcs
Pobieranie: SA12.pdf
SA11HE3/73
SA11HE3/73
Producenci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 11VWM 20.1VC DO204AC
Pobieranie: SA11HE3/73.pdf
SA120A
SA120A
Pobieranie: SA120A.pdf
SA120A R0G
SA120A R0G
Pobieranie: SA120A R0G.pdf
SA120A A0G
SA120A A0G
Pobieranie: SA120A A0G.pdf
SA11NN
SA11NN
Producenci: Crouzet
Opis: RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT
Pobieranie: SA11NN.pdf
SA12-E3/54
SA12-E3/54
Producenci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 12V 22V DO204AC
Pobieranie: SA12-E3/54.pdf
SA11HE3/54
SA11HE3/54
Opis: TVS DIODE 11V 20.1V DO204AC
Pobieranie: SA11HE3/54.pdf
Producenci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO15
Pobieranie: SA120A.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...