80ZLJ390MG412.5X35
RubyconRubycon
80ZLJ390MG412.5X35 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 80ZLJ390MG412.5X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL
Arkusze danych: 1.80ZLJ390MG412.5X35.pdf2.80ZLJ390MG412.5X35.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 80ZLJ390MG412.5X35
Part Number 80ZLJ390MG412.5X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 80V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 83214 pcs Arkusz danych 1.80ZLJ390MG412.5X35.pdf2.80ZLJ390MG412.5X35.pdf
Napięcie - znamionowe 80V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.43A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 32 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 36 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 390µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 390µF