80ZLJ100MT810X16
RubyconRubycon
80ZLJ100MT810X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 80ZLJ100MT810X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
Arkusze danych: 1.80ZLJ100MT810X16.pdf2.80ZLJ100MT810X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 80ZLJ100MT810X16
Part Number 80ZLJ100MT810X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 239552 pcs Arkusz danych 1.80ZLJ100MT810X16.pdf2.80ZLJ100MT810X16.pdf
Napięcie - znamionowe 80V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 110 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 100µF