80ZLH1000MEFCGC18X31.5
RubyconRubycon
80ZLH1000MEFCGC18X31.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 80ZLH1000MEFCGC18X31.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL
Arkusze danych: 1.80ZLH1000MEFCGC18X31.5.pdf2.80ZLH1000MEFCGC18X31.5.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 80ZLH1000MEFCGC18X31.5
Part Number 80ZLH1000MEFCGC18X31.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 80V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 53300 pcs Arkusz danych 1.80ZLH1000MEFCGC18X31.5.pdf2.80ZLH1000MEFCGC18X31.5.pdf
Napięcie - znamionowe 80V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 1.482A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 31 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF