80MXG1800MEFC25X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 80MXG1800MEFC25X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Arkusze danych: 1.80MXG1800MEFC25X25.pdf2.80MXG1800MEFC25X25.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 80MXG1800MEFC25X25
Part Number 80MXG1800MEFC25X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 37485 pcs Arkusz danych 1.80MXG1800MEFC25X25.pdf2.80MXG1800MEFC25X25.pdf
Napięcie - znamionowe 80V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.79A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.0585A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1800µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 1800µF