80LSQ4700M36X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 80LSQ4700M36X50
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu SCREW TERMINAL
Arkusze danych: 1.80LSQ4700M36X50.pdf2.80LSQ4700M36X50.pdf
60 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 80LSQ4700M36X50
Part Number 80LSQ4700M36X50 Producent Rubycon
Opis SCREW TERMINAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8129 pcs Arkusz danych 1.80LSQ4700M36X50.pdf2.80LSQ4700M36X50.pdf
Napięcie - znamionowe 80V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.417" Dia (36.00mm)
Seria LSQ Ripple Current @ Low Frequency 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.08A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.087" (53.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose