75YXF220MEFCG110X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 75YXF220MEFCG110X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 75V RADIAL
Arkusze danych: 1.75YXF220MEFCG110X20.pdf2.75YXF220MEFCG110X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 75YXF220MEFCG110X20
Part Number 75YXF220MEFCG110X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 75V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 225253 pcs Arkusz danych 1.75YXF220MEFCG110X20.pdf2.75YXF220MEFCG110X20.pdf
Napięcie - znamionowe 75V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXF oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF