63ZLJ560MG412.5X30
RubyconRubycon
63ZLJ560MG412.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63ZLJ560MG412.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63ZLJ560MG412.5X30.pdf2.63ZLJ560MG412.5X30.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63ZLJ560MG412.5X30
Part Number 63ZLJ560MG412.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 72933 pcs Arkusz danych 1.63ZLJ560MG412.5X30.pdf2.63ZLJ560MG412.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.518A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 28 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 560µF