63ZLJ180M10X16
RubyconRubycon
63ZLJ180M10X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63ZLJ180M10X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63ZLJ180M10X16.pdf2.63ZLJ180M10X16.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63ZLJ180M10X16
Part Number 63ZLJ180M10X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 206418 pcs Arkusz danych 1.63ZLJ180M10X16.pdf2.63ZLJ180M10X16.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-2360
63ZLJ180M10X16-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 76 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF