63ZLH120MEFC10X12.5
RubyconRubycon
63ZLH120MEFC10X12.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63ZLH120MEFC10X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63ZLH120MEFC10X12.5.pdf2.63ZLH120MEFC10X12.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63ZLH120MEFC10X12.5
Part Number 63ZLH120MEFC10X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 337314 pcs Arkusz danych 1.63ZLH120MEFC10X12.5.pdf2.63ZLH120MEFC10X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 362.5mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-2925
63ZLH120MEFC10X12.5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 150 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 120µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 120µF Aplikacje General Purpose