63ZL270MEFCG412.5X20
RubyconRubycon
63ZL270MEFCG412.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63ZL270MEFCG412.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63ZL270MEFCG412.5X20.pdf2.63ZL270MEFCG412.5X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63ZL270MEFCG412.5X20
Part Number 63ZL270MEFCG412.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 147631 pcs Arkusz danych 1.63ZL270MEFCG412.5X20.pdf2.63ZL270MEFCG412.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZL Ripple Current @ Low Frequency 747.5mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 60 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 270µF