63YXH470MEFCG412.5X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63YXH470MEFCG412.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63YXH470MEFCG412.5X30.pdf2.63YXH470MEFCG412.5X30.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63YXH470MEFCG412.5X30
Part Number 63YXH470MEFCG412.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 100113 pcs Arkusz danych 1.63YXH470MEFCG412.5X30.pdf2.63YXH470MEFCG412.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXH Ripple Current @ Low Frequency 555.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.01A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 80 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose