63YXA330MEFCT810X20
RubyconRubycon
63YXA330MEFCT810X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63YXA330MEFCT810X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63YXA330MEFCT810X20.pdf2.63YXA330MEFCT810X20.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 63YXA330MEFCT810X20
Part Number 63YXA330MEFCT810X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3987 pcs Arkusz danych 1.63YXA330MEFCT810X20.pdf2.63YXA330MEFCT810X20.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 540mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 648mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose