63MU155MC44532
RubyconRubycon
63MU155MC44532 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63MU155MC44532
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
Arkusze danych: 63MU155MC44532.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63MU155MC44532
Part Number 63MU155MC44532 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14974 pcs Arkusz danych 63MU155MC44532.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria PMLCAP®, MU
oceny - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case 1812 (4532 Metric) Inne nazwy 1189-2551-1
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 5 (48 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.110" (2.80mm) cechy -
Materiał dielektryka Acrylic, Metallized szczegółowy opis 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
Pojemność 1.5µF Aplikacje DC Link, DC Filtering