63MS71MEFC4X7
RubyconRubycon
63MS71MEFC4X7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 63MS71MEFC4X7
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
Arkusze danych: 1.63MS71MEFC4X7.pdf2.63MS71MEFC4X7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 63MS71MEFC4X7
Part Number 63MS71MEFC4X7 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1517837 pcs Arkusz danych 1.63MS71MEFC4X7.pdf2.63MS71MEFC4X7.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria MS7 Ripple Current @ Low Frequency 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.059" (1.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 1µF