6.3ZLQ12000MEFC16X25
RubyconRubycon
6.3ZLQ12000MEFC16X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3ZLQ12000MEFC16X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V T/H
Arkusze danych: 1.6.3ZLQ12000MEFC16X25.pdf2.6.3ZLQ12000MEFC16X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3ZLQ12000MEFC16X25
Part Number 6.3ZLQ12000MEFC16X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 6.3V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 113233 pcs Arkusz danych 1.6.3ZLQ12000MEFC16X25.pdf2.6.3ZLQ12000MEFC16X25.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria ZLQ Ripple Current @ Low Frequency 2.716A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.88A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3610
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 33 Weeks
Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 11 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 12000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Pojemność 12000µF