6.3ZLG330MEFC6.3X11
RubyconRubycon
6.3ZLG330MEFC6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3ZLG330MEFC6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3ZLG330MEFC6.3X11.pdf2.6.3ZLG330MEFC6.3X11.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3ZLG330MEFC6.3X11
Part Number 6.3ZLG330MEFC6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 789431 pcs Arkusz danych 1.6.3ZLG330MEFC6.3X11.pdf2.6.3ZLG330MEFC6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZLG Ripple Current @ Low Frequency 418mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-2349
6.3ZLG330MEFC6.3X11-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 65 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 330µF Aplikacje General Purpose