6.3ZL330MEFCTA6.3X11
RubyconRubycon
6.3ZL330MEFCTA6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3ZL330MEFCTA6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3ZL330MEFCTA6.3X11.pdf2.6.3ZL330MEFCTA6.3X11.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3ZL330MEFCTA6.3X11
Part Number 6.3ZL330MEFCTA6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 835698 pcs Arkusz danych 1.6.3ZL330MEFCTA6.3X11.pdf2.6.3ZL330MEFCTA6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZL Ripple Current @ Low Frequency 222.75mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.098" (2.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 130 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF