6.3YXJ3300M10X20
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3YXJ3300M10X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3YXJ3300M10X20.pdf2.6.3YXJ3300M10X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3YXJ3300M10X20
Part Number 6.3YXJ3300M10X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 282202 pcs Arkusz danych 1.6.3YXJ3300M10X20.pdf2.6.3YXJ3300M10X20.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXJ Ripple Current @ Low Frequency 1.12A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 46 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose