6.3YXJ100MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3YXJ100MT15X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3YXJ100MT15X11.pdf2.6.3YXJ100MT15X11.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3YXJ100MT15X11
Part Number 6.3YXJ100MT15X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1222353 pcs Arkusz danych 1.6.3YXJ100MT15X11.pdf2.6.3YXJ100MT15X11.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria YXJ Ripple Current @ Low Frequency 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 900 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose