6.3YXG1200MEFCT78X20
RubyconRubycon
6.3YXG1200MEFCT78X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3YXG1200MEFCT78X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3YXG1200MEFCT78X20.pdf2.6.3YXG1200MEFCT78X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3YXG1200MEFCT78X20
Part Number 6.3YXG1200MEFCT78X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 350521 pcs Arkusz danych 1.6.3YXG1200MEFCT78X20.pdf2.6.3YXG1200MEFCT78X20.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.138" (3.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 69 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1200µF Aplikacje General Purpose