6.3SKV100M6.3X5.5
RubyconRubycon
6.3SKV100M6.3X5.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3SKV100M6.3X5.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD
Arkusze danych: 1.6.3SKV100M6.3X5.5.pdf2.6.3SKV100M6.3X5.5.pdf3.6.3SKV100M6.3X5.5.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3SKV100M6.3X5.5
Part Number 6.3SKV100M6.3X5.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria SKV Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 68.4mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-3114-2
6.3SKV100M6.3X5.5-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose