6.3PX3300MEFC10X20
RubyconRubycon
6.3PX3300MEFC10X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 6.3PX3300MEFC10X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Arkusze danych: 1.6.3PX3300MEFC10X20.pdf2.6.3PX3300MEFC10X20.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 6.3PX3300MEFC10X20
Part Number 6.3PX3300MEFC10X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 313996 pcs Arkusz danych 1.6.3PX3300MEFC10X20.pdf2.6.3PX3300MEFC10X20.pdf
Napięcie - znamionowe 6.3V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria PX Ripple Current @ Low Frequency 985mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1132.75A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-4085
6.3PX3300MEFC10X20-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose